Klub Twórców Reklamy

Young Creatives

Eurobest znowu w Warszawie!

Eurobest YC Integrated Competition, Saatchi&Saatchi New Creators Showcase i After Party Young Creatives – to wszystko czeka na Was już 02.12 w samym sercu Warszawy!

Po wielkim sukcesie zeszłorocznego konkursu Eurobest w Polsce z przyjemnością ogłaszamy, że drugi raz w historii finał Eurobest YC Integrated Competition odbędzie się w Warszawie. Postanowiliśmy połączyć kilka wydarzeń i 02.12 zaprosić Was na wieczór pełen wrażeń!

Rozpoczniemy od wręczenia nagród zwycięzcom europejskich finałów Young Creatives Eurobest w Kinotece zlokalizowanej w gmachu Pałacu Kultury i Nauki. Następnie nie ruszając się z wygodnych  foteli przejdziemy do ważnego i wyczekiwanego wydarzenia Saatchi&Saatchi New Creators  Showcase. Warto zaznaczyć, że tegoroczna edycja uległa ciekawej transformacji – to już nie New Directors Showcase, a New Creators Showcase. Nowa nazwa pokazuje jak ważna jest zmiana w myśleniu o tym, czym może być video. To już nie tylko bohater i fabuła, to nie craft i idea, to bardziej koncept, wrażeniowość, płynność form, a nawet miniatury, które trudno nazwać filmami. Zaintrygowani?

Porozmawiajcie o tym po pokazie przy lampce darmowego Caberneta na after party Young Creatives w Cafe Kulturalna!

Do zobaczenia!

Organizatorzy :  KTR, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Saatchi &Saatchi, Eurobest

 

Young Creatives