Klub Twórców Reklamy

Wydarzenia

Uczelnia roku See&Say 2018

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie otrzymała tytuł Uczelni Roku Say&Say, w czasie inauguracji wystawy MUST SEE (10 lutego br.). Wyróżnienie to zostało przyznane po raz pierwszy. ASP zostało docenione za szczególne zaangażowanie, wysoki poziom prac zgłoszonych do przeglądu i wyjątkową kreatywność jej  studentów.

W tym roku organizatorzy See&Say, poza oceną indywidualną prac, postanowili wyróżnić również uczelnie, w których studiują lub studiowali ich autorzy. Punktowana była liczba zgłoszeń z danej szkoły, ale przede wszystkim zakwalifikowanie się do przeglądu oraz każde wyróżnienie otrzymane od eksperta. Spośród 100 uczelni reprezentowanych przez uczestników See&Say, pierwsze miejsce zajęła  Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Wyróżnienie przyznanie Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pokazuje, że jej  studenci i absolwenci nie boją się konfrontować swoich projektów i pomysłów z perspektywą branży, i których prace są najświeższym i kreatywnym spojrzeniem na dziedzinę w której tworzą niezależnie czy jest to reklama, ilustracja, moda, design czy fotografia. – powiedział w czasie wernisażu wystawy MUST SEE, Wojciech Dagiel, z agencji LVOV, pomysłodawca i współtwórca przeglądu portfolio See&Say.

Cały ranking możecie zobaczyc tutaj: https://seesay.pl/ranking-uczelni-2019/