Klub Twórców Reklamy

Wydarzenia

Każdy ma coś do pokazania! Ruszyły zgłoszenia do See&Say.

Ruszyły zapisy do VI edycji przeglądu talentów See&Say, który odbędzie się 23 listopada 2018 roku w Centrum Kreatywności Targowa 56 w Warszawie.

Już po raz szósty młodzi kreatywni będą mogli zgłaszać się do przeglądu talentów See&Say. Tegoroczna edycja, zorganizowana pod hasłem „Każdy ma coś do pokazania” obejmuje liczbę 18 kategorii przemysłów kreatywnych, będąc jedynym wydarzeniem skupiającym różne talenty w jednym miejscu.

Swoje zaproszenie kierujemy nie tylko do osób, które mają klasyczne portfolio, ale również do tych, którzy mają na swoim koncieprototypy produktów, pomysły na wykorzystanie technologii, kompozycje lub teksty. W części kategorii swoją kreatywność można również zaprezentować ekspertom poprzez wypełnienie briefu zamieszczonego na stronie See&Say.

Zgłoszenia trwają do 25 października. Jak co roku spośród zgłoszonych prac zostanie zaproszonych 150 młodych twórców na indywidualne konsultacje z ekspertami w Centrum Kreatywności Warszawie. Podobnie jak w poprzednich latach ekspertami i ekspertkami w przeglądzie zostaną wybitni praktycy z branży kreatywnej, między innymi dyrektorzy kreatywni agencji reklamowych, szefowie  studiów graficznych, fotograficznych, postprodukcyjnych, i domów produkcyjnych, redaktorzy  naczelni pism lub doświadczeni freelancerzy.

Uczestnicy będą mogli w ciągu 15 minutowej konsultacji zaprezentować swoje portfolio, skonsultować kierunek rozwoju, a także nawiązać wartościowe kontakty zawodowe.

W przeglądzie See&Say mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni twórcy po wypełnieniu formularza na stronie: seesay.pl . Udział jest bezpłatny.

„Żyjemy w czasach w których mamy mnóstwo narzędzi pozwalających uwolnić naszą kreatywność. To sprawia, że coraz więcej oryginalnych pomysłów materializuje się w różnych kanałach komunikacji. Dziś portfolio to nie tylko zbiór doskonałych fotografii, grafik czy filmów, ale też pomysły na event, prototypy technologiczne czy ciekawe instalacje. W związku z tym organizując przegląd See&Say chcemy dać możliwość zaprezentowania się jak najszerszej grupie młodych kreatywnych przed starannie dobranym gronem ekspertów.To niepowtarzalna szansa na spotkanie z doświadczonymi twórcami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz podpowiedzą jak rozwinąć portfolio. Serdecznie zapraszamy i tych którzy wierzą w siebie i tych którzy tej wiary potrzebują  powiedział Wojciech Dagiel, dyrektor kreatywny/ współzałożyciel LVOV, pomysłodawca i współtwórca projektu See&Say.

Tej jesieni uczestnicy po raz pierwszy będą mieli możliwość pracy nad briefem wspólnie z ekspertami. Warsztaty odbędą się 24 listopada, a więc dzień po właściwym Przeglądzie.

Wyróżnione podczas przeglądu prace będzie można obejrzeć na Wystawie MUST SEEw styczniu. Trafią one również do bazy talentów na stronie seesay.pl/wyroznieni i będą promowane w środowisku szeroko rozumianego przemysłu kreatywnego. Najlepsi z najlepszych będą mogli bezpłatnie zgłosić swoje prace do Polskiego Konkursu Reklamy organizowanego przez KTR.

Konsultacje będą udzielane w  następujących kategoriach:

 1. Animacja
 2. Audio
 3. Copywriting
 4. Creative Writing
 5. Event
 6. Fotografia
 7. Gra
 8. Graphic Design
 9. Ilustracja
 10. Instalacja/Videoinstalacja
 11. Moda
 12. PR
 13. Product Design
 14. Reklama
 15. Social Media
 16. Creative Technology
 17. Typografia
 18. Video

 

Organizatorem See&Say jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy.

Partnerzy: m.st. Warszawa, Drukomat, Wacom, Liquidthread, Saatchi&Saatchi IS, Rent Design, Upright Music, Dcode Media

Patroni Medialni: AMS, K Mag, Label, Nowy Marketing

Patronaty Uczelni: ASP Gadńsk, ASP Katowice, ASP Wrocław, Akademia Sztuki Szczecin, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Szkoła Mistrzów Reklamy, Wydział Sztuki Mediów ASP Warszawa

Inne Wydarzenia