Klub Twórców Reklamy

Wydarzenia

Zapraszamy na Element Talks

Organizatorki konferencji Element Talks (wcześniej Elementarz Projektanta) zapraszają na trzecią już edycję imprezy, która odbędzie się 23 i 24 kwietnia 2016 w Praskiej Drukarni w Warszawie. Jest to największa w Polsce konferencja skupiająca projektantów.

Element Talks to konferencja poświęcona przedsiębiorczości projektanta i praktycznym aspektom jego pracy, takim jak: negocjacje, wycena własnej pracy, kontakt z klientem czy prawo autorskie. Wydarzenie organizowane przez dwie studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Paulinę Kacprzak i Olgę Rafalską, skierowane jest do projektantów graficznych, wzornictwa, mody, wnętrz, architektów i osób związanych ze środowiskiem projektowym.

W ostatniej edycji wzięło udział aż 1600 uczestników z całej Polski. W tym roku, wśród prelegentów znajdą się również goście z zagranicy, a dzięki tłumaczeniom symultanicznym, wykłady będą dostępne także dla uczestników anglojęzycznych. Nie zabraknie też polskich gwiazd i specjalistów z dziedziny produktywności czy finansów.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest WSPÓŁPRACA. Prelegenci opowiedzą o różnorodnych relacjach, w jakie wchodzi projektant podczas swojej pracy ? z innymi pracownikami w biurze, projektantami, klientami czy podwykonawcami. Wśród prelegentów znajdą się między innymi duet projektantów z Nowego Jorku – Anton&Irene, Bruno Sellés  – współzałożyciel studia Vasava z Barcelony, współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia White Cat i marki modowej UEG – Michał Łojewski czy badaczka trendów w designie, innowacji i biznesie – Zuzanna Skalska.

Oprócz ciekawych wykładów będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach – zarówno całodziennych, jak i krótkich, odbywających się w trakcie trwania konferencji.

Wydarzenie przyciąga co roku zarówno studentów jak i projektantów z kilku(nasto)letnim stażem pracy. Program konferencji będzie podzielony na dwa poziomy: elementarny i zaawansowany, tak aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich uczestników.

Nowością podczas konferencji i jedną z najciekawszych atrakcji jest Element Interview, czyli symulowane rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane przez przedstawicieli najlepszych studiów projektowych i agencji. Po zakończeniu rozmowy uczestnik otrzyma informację zwrotną od pracodawcy na temat swoich mocnych i słabych stron. Dzięki temu osoby obawiające się momentu rozmowy kwalifikacyjnej będą mogły lepiej przygotować się do takiej sytuacji w prawdziwym życiu.

Jak co roku będzie można również liczyć na prywatne konsultacje z prelegentami. Rozbudowana przestrzeń networkingowa z pewnością zachęci uczestników do nawiązywania nowych znajomości i wymiany wizytówek w czasie przerw.

Współorganizatorem Element Talks jest miasto stołeczne Warszawa. Konferencja objęta jest patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury. Partnerami wydarzenia są między innymi Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Ikea, Pan Tu Nie Stał , Idea Bank, Kinga Pienińska, Nozbe, Vox, Eduweb.pl, Wacom, Arctic Paper, Papierowy Dizajn, Panowie Programiści, Brand24, Kruger +, Fromsquare

 

Szczegóły:

www.elementtalks.com

https://www.facebook.com/elementtalks

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1552278505092387/

23-24 kwietnia 2016

Mińska65

Ul. Mińska 65, Warszawa

Bilety:

www.elementtalks.com/bilety

Kontakt z organizatorkami:

halo@elementtalks.com

Young Creatives