Klub Twórców Reklamy

Wydarzenia

IV edycja See&Say – zapisy do 28.10!

19 listopada 2016 roku w Centrum Kreatywności Targowa 56 w Warszawie 40 ekspertów i 150 początkujących twórców spotka się na bezpłatne konsultacje See&Say. By wziąć udział w przeglądzie portfolio, należy do 28 października wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie See&Say.

Na spotkanie z najlepszymi specjalistami w branży kreatywnej, między innymi dyrektorami kreatywnymi, grafikami, designerami, fotografami, czy copywriterami zostanie zaproszonych 150 początkujących twórców, którzy chcą zaprezentować swoje portfolio, skonsultować kierunek rozwoju, a także nawiązać kontakty z największymi autorytetami z przemysłów kreatywnych.

W ramach bezpłatnych konsultacji See&Say przewidziane są dla każdego cztery 15-minutowe konsultacje z wybranymi ekspertami. Czego mogą spodziewać się młodzi twórcy? Profesjonalnej informacji zwrotnej dotyczącej projektów, cennych rad, mentoringu, a nawet propozycji współpracy. W przeglądzie See&Say mogą brać udział wszyscy pełnoletni twórcy.

Najlepsi eksperci w Polsce będą konsultować w 16 kategoriach kreatywnych:

Graphic DesignProduct Design – Ilustracja – ModaFotografia Animacja/Video – Audio Reklama Copywriting Creative WritingPR Event Social Media – Technologia Instalacja/Videoinstalacja – Gra

Uczestnicy mają szansę zdobyć szerszą publiczność dzięki zaplanowanemu na 20 listopada wernisażowi wyróżnionych prac. Trafią one również do bazy talentów na stronie seesay.pl i będą promowane w branży. Najlepsi z najlepszych będą mogli bezpłatnie zgłosić swoje prace do Polskiego Konkursu Reklamy organizowanego przez KTR.

19 i 20 listopada to również 2 dni pokazów, warsztatów i wykładów poświęconych pracy w przemyśle kreatywnym. Przewidujemy także rozwinięcie dotychczasowej formuły o wizyty studyjne młodych twórców w firmach reprezentujących wybrane przemysły kreatywne.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 października po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Na indywidualne konsultacje zakwalifikuje się ok. 150 osób z najlepszym portfolio. Szczegółowe zasady opisane są w regulaminie See&Say.

Tegoroczna lista ekspertów: TU

Relacja z poprzedniej edycji: FOTO / VIDEO

Young Creatives