Klub Twórców Reklamy

Klub KTR

KTR Hall Of Fame

W trzeciej edycji, tytuł Hall of Fame otrzymują Marcin Mroszczak oraz Paweł Kastory
i Szymon Gutkowski. Uhonorwanie laureatów będzie można obejrzeć podczas gali KTR na
kanale Klubu Twórców Reklamy na Facebooku, w dniu 23 listopada o godz. 19.00.

Hall of Fame jest uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez Zarząd KTR.

Marcin Mroszczak to jeden z założycieli i współwłaściciel grupy Corporate Profiles DDB, dyrektor kreatywny agencji reklamowej DDB Warszawa, grafik, designer, autor plakatów teatralnych
i filmowych. Dalczego tytuł Hall of Fame otrzymał właśnie on?

To facet, który porusza się po sytuacjach z wielką kulturą, z dużym szacunkiem dla ludzi. Jego scenariusze to najczęściej 4 zdania – trzon tego na czym polega idea kreatywna. Umie mówić „nie wiem”, i to „nie wiem” Marcina jest bardzo dynamiczne, bardzo do przodu, jest postawą ciekawości, a nie lęku – jest po to, by szukać i się dowiedzieć. – podsumował Marek Dawid, reżyser i operator filmowy.

Paweł Kastory i Szymon Gutkowski, współzałożyciele – razem z Marcinem Mroszczakiem, agencji DDB Warszawa, otrzymali tytuł Hall of Fame jako docenienie ich ogromnego wkładu w podnoszenie od wielu lat jakości polskiej reklamy. Michał Rutkowski, dyrektor zarządzający agencji K2 dodaje, że Nikomu w swoim życiu zawodowym nie zawdzięczam tak wiele, jak Marcinowi, Szymonowi i Pawłowi. Nikt też, nie nauczył mnie tak wiele, jak oni – Paweł nauczył mnie liczyć, Szymon – myśleć, a Marcin – marzyć.

Laureatami poprzednich nagród byli: Kot Przybora, Iwo Zaniewski, Pani Teresa Zielińska, Darek Zatorski oraz Jarek Ziębiński.

Wydarzenie wręczenia nagród KTR 2020 będzie można obejrzeć na kanale KTR na Facebooku w dniu 23 listopada o godzinie 19:00.

Inne Wydarzenia