Klub Twórców Reklamy

Young Creatives

Akademia Young Creatives

Akademia Young Creatives

To 1,5 miesięczny intensywny kurs, w którym uczestnicy pracują nad realnym briefem klienta pod okiem dyrektorów kreatywnych i strategów.

Program Akademii składa się z trzech bloków:

Brief, Proces i Prezentacja, a pomiędzy blokami będzie dużo pracy domowej. Dużo wymyślania, prezentowania i ulepszania swoich pomysłów. Akademia pozwoli zdobyć wiedzę z 3 bloków i przełożyć ją na rozwiązanie do zadanego briefu, a swoje efekty będzie można zweryfikować z dyrektorami kreatywnymi. Podczas zajęć warsztatowych uczestnicy dowiedzą się m.in. jak czytać brief ze zrozumieniem, jak zacząć wymyślać, a potem sprawdzić, czy wymyślony pomysł, to dobry pomysł. Jak dobierać kanały oraz jak prezentować na internalu, a na końcu u klienta. Formuła Akademii oraz mała grupa uwzględnia feedbacki od dyrektorów kreatywnych w trakcie trwania całego procesu wymyślania.

Dla kogo: Akademia YC powstała dla każdego, kto startował, startuje lub będzie startował w konkursie Young Creatives. Można zapisać się samemu lub z team partnerem. Informację na temat rekrutacji już wkrótce!

Terminy zajęć:

I zjazd – 28-29.02.2020r.

II zjazd – 06.03.2020r.

III zjazd – 14.03.2020 r.

IV zjazd – 27-18.03.2020r.

Liczba miejsc: 15

3300 netto – cena dla członków SAR

3700 netto – cena dla firm niezrzeszonych

FORMULARZ 

REGULAMIN

PROWADZĄCY

 

Inne Wydarzenia