ktr

Katalog shots 2008

ReturnImage3W całości uaktualnione źródło kontaktów w reklamie.

Poświęciliśmy sporo czasu, by sprawdzić i uaktualnić każdy kontakt w branży reklamowej i dać ci do ręki Katalog shots 2008.

Katalog shots 2008 to wyczerpujący spis wszelkich adresów w branży reklamowej zebranych w jednym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w zbiorze 23,500 adresów – od agencji reklamowych po copywriterów i art directorów, od domów produkcyjnych po catering.

Znajdź najbardziej aktualne, pełne namiary na rozchwytywanych Nowych Reżyserów, których shotsy wytropiły przez ostatnie 12 miesięcy.

Katalog shots jest nie tylko uznanym, najbardziej wyczerpującym źródłem adresów, lecz także jedynym kalendarzem, jakiego potrzebujesz na 2008 rok. Znajdziesz w nim wszystkie informacje potrzebne ci podczas zdjęć zagranicą.

Aby zamówić prenumeratę sześciu numerów shotsów, odwiedź nasz sklep

  • shots Directory 2008 -Rest of World
    Ł130.00

* Deklaracja współpracy ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR przy zakupie shots uprawnia do otrzymywania biletów na pokazy i gale organizowane w ramach Cannes Lions, KTR i EFFIE

* Pierwszym dwudziestu prenumeratorom przysługuje prawo do otrzymywania gratisowych materiałów promocyjnych shots.

Aby zamówić wypełnij formularz zamówienia:

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Firma

Temat

Treść

KTR w sieci

Facebook Youtube Shots

Cannes Lions

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR jest wyłącznym przedstawicielem Cannes Lions w Polsce.

Galeria KTR - zobacz więcej

IMG_4091 img_4935 IMG_3949 fot.Alicja Porzezińska

Partnerzy KTR

SAR Cannes Lions Zachęta 36.6 Nokia STGU KBD ZFPR 180hb Tequila Brief brief.pl Mediarun Łaszczuk & wspólnicy Antalis f25