Klub Twórców Reklamy

Kategorie Przeglądu Portfolio See & Say

Animacja / Video – animacje 2D i 3D, krótkie formy video. Projekty zrealizowane jak i te z szuflady lub prace studenckie.

Branded content – to forma komunikacji z konsumentem, która polega na niebezpośredniej promocji produktu czy usługi poprzez publikowanie treści angażujących zarówno internautów, jak i odbiorców tradycyjnych mediów. Działania z zakresu branded content mają na celu pokazanie ciekawych i przydatnych aspektów reklamowanego produktu czy marki, zapoznanie konsumentów z wartościami, które reprezentuje dana firma. Projekty zrealizowane jak i te z szuflady lub prace studenckie.

Design / Projektowanie – opakowanie, katalog, rodzina piktogramów, metka, layout, przestrzenna instalacja, pojedynczy logotyp lub cały system identyfikacji wizualnej. Projekty zrealizowane jak i te z szuflady lub prace studenckie.

Ilustracja – Ilustracja reklamowa oraz prasowa, animacje, web ilustracje. Wszystko co narysowane. Projekty zrealizowane jak i te z szuflady lub prace studenckie.

Fotografia – portrety, obiekty, fotografia modowa, prace zrealizowane dla festiwali, teatrów, muzeów, galerii sztuki, okładki, rozkładówki i strony wewnętrzne dzienników i periodyków, eventy fotograficzne, wystawy lub prace studenckie.

Gry – zrealizowane gry, projekty gier, pomysły na gry lub prace studenckie.

Technologia – niestandardowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne, koncepty takich rozwiązań, aplikacje mobilne, etc.

Muzyka – kompozycje muzyczne tworzone z myślą o ich komercyjnym wykorzystaniu.

Reklama – layouty reklamowe, koncepty reklam, w  mediach tradycyjnych i cyfrowych. Wszystko co jest, wiąże się z promocją produktu lub marki.

Moda – projekty odzieży i akcesoriów, etc.